O mnie

Jak zostałem freelancerem?

Od kiedy pamiętam pasjonowała mnie technologia, komputery. Krzysio z Bydgoszczy którego pozdrawiam serdecznie, zapytał któregoś razu – A może założysz swoją stronę? Czemu nie? Na początku była to zabawa, strona powstawała, znikała, nie pamiętam już nawet nazw tych stron…

Tak powstał pomysł w 2013 raku na stronę o muzyce Disco Polo. Jestem również CEO Grupy Media Wirtualne Polska. Jednak aby nadać temu większy sens, postanowiłem nauczyć się robić strony www by nie musieć płacić i zamawiać u kogoś, tak wiem taka cebula się trochę ze mnie wyszła 🙂 Krótko mówiąc połączyłem prowadzenie portali z robieniem stron. Początki jak wszędzie są trudne, ale pękło już 12 lat, a ja stałem się specjalistą od stron www i marketingu online.

Pewnego razu zaproponowałem zaprojektowanie koledze swojej pierwszej strony internetowej,

I tak się zaczęła moja przygoda na zarabianiu na pasji…

Praca to moja pasja…

Teraz poświęcam większość wolnego czasu na doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych i ich pozycjonowaniu. Uważam, że:

“Szczęściu czasem trzeba pomóc, czasem przypadek sprawia, że odkrywamy co chcielibyśmy robić w życiu…”

Dlatego ciężko pracuję każdego dnia na swój sukces.

Największą satysfakcję sprawia mi otrzymanie od klienta informacji zwrotnej, że dzięki mnie podwoił sprzedaż, dotarł do większej ilości klientów, że nakierowałem go na dobrą drogę. Czasem trzeba nam naprawdę nie wiele by odnieść sukces…

A takie były początki Webmedia STUDIO w UK 🙂

Podróże te dalekie i bliskie

Lubię podróżować, a moja praca daje mi takie możliwości. Ostatnie 8 lat mieszkałem i żyłem w Wielkiej Brytanii. Zwiedziłem niemalże całą Europę, a najmilej wspominam Wenecję, polecam każdemu kto nie był… Grecja i Grecy są przemili my Polacy powinniśmy uczyć się od nich gościnności, uprzejmości. Bo zaczyna to u nas trochę kuleć przez obecną władzę. Warto wyjechać opuścić nasz mały azyl i zobaczyć jak jest gdzieś indziej ja to zrobiłem i nie żałuję.

Praca to moja pasja…

Programowanie to nie tylko moja praca ale również ogromna pasja. Stałe udoskonalanie swoich umiejętności pozwala mi podejmować się nowych i coraz bardziej wymagających zadań.

Zadowolenie klienta to podstawa

Motto

Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha…

Steve Jobs

1955-2011

Partnerzy

Udało mi współpracować z takimi markami jak:

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub napisz